FauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 1 month agoBurgers, squash.lemmy.worldimagemessage-square14linkfedilinkarrow-up197arrow-down14file-text
arrow-up193arrow-down1imageBurgers, squash.lemmy.worldFauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 1 month agomessage-square14linkfedilinkfile-text
Meat was free. Squash was homegrown free. Cost per person, $2.00 Cost per person if you had to buy everything: $6.75
minus-squareFauxPseudo @lemmy.worldOPMlinkfedilinkarrow-up4·1 month agoDefinitely not. We might have a few snacks but this is our only meal of the day and her plate looked identical to mine.
This is for two people, right?
Definitely not. We might have a few snacks but this is our only meal of the day and her plate looked identical to mine.